KONST / Etsningar, Gravyrer, Träsnitt & Kopparstick / Etsningar 12257174
nr 1225 7174
Axel Lilliehöök
(f. 1930), Sverige
Etsningar, 2 st, Signerad, daterad 1984. Motivet: 22x22 cm
Axel Lilliehöök, svensk målare född 1930.
Utrop:
500 kr
måndag 17 december 2018
kl 18:47:33
Axel Lilliehöök
nr 1225 7174
Axel Lilliehöök
(f. 1930), Sverige
| Utrop: | 500 kr |
måndag 17 december 2018 |